11-13 września 2024
Międzynarodowe Targi Odzieży
Dla odwiedzających
Dlaczego warto?

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

Tysiące marek oraz projektantów polskich i zagranicznych w jednym miejscu? Wyjątkowa okazja do pozyskania oryginalnej odzieży? Szansa na wzbogacenie oferty własnej i to w ilościach hurtowych? To wszystko można znaleźć podczas Międzynarodowe Targi Odzieży. To szczególne wydarzenie na europejskiej mapie targowej. Integruje ono branżę odzieżową, umożliwiając nawiązywanie nowych relacji biznesowych i pozyskiwanie dotąd mniej dostępnych dostawców.

Ważnym aspektem Międzynarodowe Targi Odzieży jest również dialog o przyszłości i wyzwaniach, które dotykają branżę modową. Nieustannie rośnie bowiem rola sprzedaży e-commerce w tym sektorze, klienci wykazują coraz to większe zainteresowanie towarami z drugiej ręki oraz sposobem wytwarzania odzieży. Nie milkną dyskusje na temat szkodliwości fast fashion i konieczności wprowadzenia polityki zrównoważonego rozwoju. Te tematy będą poruszone podczas Kongresu Branży Odzieżowej, który odbędzie się podczas wydarzenia.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Targi odbywają się w Centrum Hurtowe Ptak w Rzgowie k.Łodzi przy ul. Tuszyńskiej 72/74.

Godziny otwarcia targów – 07:00 – 17:00.

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę wyłącznie na dni branżowe.

Zaproszenie ma tylko formę informacyjną i nie upoważnia do wejścia na targi. Konieczna jest rejestracja lub zakup biletu.

Wstęp dla dzieci jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów to zakup dla niego bilet na dany dzień. Wstęp na targi dla dzieci do 7 roku życia jest bezpłatny.

Nie, zwierzęta nie są wpuszczane na hale targowe.

Łódź posiada stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Z każdego z dworców do Expo Trends można dojechać samochodem w krótkim czasie. Z każdego z dworców do Expo Trends można dojechać samochodem w krótkim czasie. Do Centrum Hurtowego Ptak można dojechać autobusem miejskim linii 50B, 56.

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.